72V841L10TF
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
72V841L10TF
Part Number : 72V841L10TF
Manufacturer : Integrated Device Technology (Renesas Electronics America)
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : 72V841L10TF More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Length : 10 mm
Direction : Bidirectional
Thickness : 1.4 mm
Sync/Async : Synchronous
Case/Package : LQFP
Max Frequency : 100 MHz
Bus Directional : Bidirectional
Max Supply Current : 40 mA
Min Supply Voltage : 3 V
Nominal Supply Current : 40 mA
Max Operating Temperature : 70 °C
Programmable Flags Support : Yes
Products Category : Integrated Circuits (ICs) - Logic - FIFOs Memory
Qty : 576 In Stock
Applications : Datacom module Electronic point of sale (EPOS) TV
Width : 10 mm
Density : 72 kb
Frequency : 100 MHz
Word Size : 9 b
Access Time : 6.5 ns
FWFT Support : No
Number of Pins : 64
Contact Plating : Lead, Tin
Max Supply Voltage : 3.6 V
Retransmit Capability : No
Operating Supply Voltage : 3.3 V
Min Operating Temperature : 0 °C