CR8459-2000-N
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
CR8459-2000-N
Part Number : CR8459-2000-N
Manufacturer : CR Magnetics, Inc.
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : CR8459-2000-N More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Free Hanging
Length : 47.3 mm
Packaging : Bulk
Current Rating : 200 A
Products Category : Transformers - Current Sense Transformers
Qty : 5668 In Stock
Applications : Lighting Infotainment & cluster Broadband fixed line access
Width : 17 mm
Frequency : 20 Hz
Termination : Wire Leads
DC Resistance (DCR) : 74 Ω