AT17C65-10JI
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
AT17C65-10JI
Part Number : AT17C65-10JI
Manufacturer : Microsemi
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : AT17C65-10JI More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: Microsemi. Rozee is one of the Distributors. Wide range of applications.
Frequency : 12.5 MHz
Case/Package : PLCC
Min Supply Voltage : 4.5 V
Max Operating Temperature : 85 °C
Products Category : Integrated Circuits (ICs) - Memory
Qty : 332 In Stock
Applications : Wired networking Lighting Portable electronics
Memory Size : 8 kB
Max Supply Voltage : 5.5 V
Nominal Supply Current : 10 mA
Min Operating Temperature : -40 °C