ISL59420IU-T7
Part Number : ISL59420IU-T7
Manufacturer : Integrated Device Technology (Renesas Electronics America)
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : ISL59420IU-T7 More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Case/Package : MSOP
Number of Pins : 10
Throw Configuration : DPST
Output Current per Channel : 130 mA
Products Category : Integrated Circuits (ICs) - Linear - Amplifiers - Video Amps and Modules
Qty : 74 In Stock
Applications : Aerospace & defense Test & measurement Portable electronics
Slew Rate : 1462 V/µs
-3db Bandwidth : 420 MHz
Number of Circuits : 1
Operating Supply Current : 11 mA